Caroline Willfox (M)

Kontaktinformation

Telefon:
073-5269850 (mobil)

Uppdrag (17 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Fritidsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-10-14
Gemensam nämnd lön och pension Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Hilda Johanssons stiftelse Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Hjälpmedelsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Personalutskott Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Räddningstjänstförbundet Dala Mitt Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Falun Borlänge regionen AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Johan Viktor Olssons stiftelse Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Säterbostäder AB Ersättare 2019-04-11 - 2023-03-31
Styrelsen för Säterbostäder AB Ombud ersättare till bolagsstämma 2019-04-01 - 2023-03-31
Styrelsen för Säters kommuns Fastighets AB Ersättare 2019-04-11 - 2023-03-31
Styrelsen för Säters kommuns Fastighets AB Ombud ersättare till bolagsstämma 2019-04-01 - 2023-03-31
Utveckling i Dalarna Holding AB Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31