Lars Eriksson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-26 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31