Birgitta Gustafsson (L)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Johan Viktor Olssons stiftelse Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31