Göran Östman (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-02-26 - 2022-10-14
Styrelsen för Säterbostäder AB Ersättare 2019-04-01 - 2023-03-31