Ingeborg Björnbom (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31