Gustaf Brännhammar (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-12-05 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2020-10-22 - 2022-12-31