Emma Sjöberg (V)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hilda Johanssons stiftelse Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och byggnämnd Ledamot 2019-09-20 - 2022-12-31